Loading

Relax centrum

Dokonalý relax, dokonalý oddych, dokonalé zážitky! Váš pobyt sa stane ozajstným odpočinkom od uponáhľaného sveta v našom relax centre. V rámci otváracích hodín na Vás čaká každý deň pohodlie vírivky a fínskej sauny kombinovanej s jemným hĺbkovo pôsobiacim infračerveným svetlom. Na recepcii Vám zapožičiame hotelový župan, a tak sa pohodlne, hneď po ubytovaní, môžete presunúť do hotelového relax centra. Váš pobyt taktiež spríjemnia rozličné masáže podľa aktuálnej ponuky. Relax, pohodlie, oddych... to je niekoľko slov, ktoré na Vás čakajú vo Vašom obľúbenom Grand Hoteli Senica***.

Sauna a vírivka

Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vypla..

15,00€

za 1,5 hodiny
Detail

Grand Hotel Senica

Hotel je umiestnený neďaleko centra mesta Senica pri hlavnej komunikácii. Svojím charakterom je koncipovaný ako hotel, ktorého cieľom je poskytnúť hosťom počas ich pobytu maximálny komfort.

Grand Hotel Senica*** i Grand Restaurant víta svojich hostí od 01.02.2017. Harmonická atmosféra,  kvalitné služby a kvalifikovaný personál Vám garantujú príjemný pobyt.

Tešíme sa na Vás! – GRAND tím

Čítať viac